dono

Podziwiaj
Oceniaj
i udostępniaj
na proletariackim
Facebooku!

face_ad
zglos_reklame

Macie zdjęcia starych reklam? A może znacie ich historię? Piszcie! Opublikujemy zarówno fotografie współczesne, jak i archiwalne. A na podstawie materiałów o warszawskich muralach stworzymy również artykuły!

 

Warszawa to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast Polski. Trudno się więc dziwić, że w jej wciąż zmieniającym się krajobrazie zaczyna brakować miejsca na dawne murale reklamowe. Większymi „ulicznymi” kolekcjami mogą pochwalić się inne miasta. Naściennych reklam nie brakuje też we wsiach. Spotkać je można także zagranicą (choć już oczywiście w nieco innym kontekście). Donosy - to miejsce na fotograficzne impresje spoza Warszawy.


W tej zakładce publikujemy przede wszystkim fotografie nadesłane przez Internautów. Jeśli masz zdjęcie dawnego muralu reklamowego – zgłoś się do nas!

Czy warto przywrócić reklamę Poldrobu na Rondo Wiatraczna?

tak, to symbol, dzięki któremu dzielnica ma jaja - 85%
nie, lepiej zróbmy z niego jajecznicę - 6.7%
nie wiem, na co komu jajo na ścianie? - 8.3%
Głosowanie zakończone
Wrozamet, Bielsko-Biała
23-07-2014 I godzina 00:00 I środa I Dodała: Sławomir Konkol

wrozamet bielsko konkol

fot.: Sławomir Konkol

 

Wrozamet, Bielsko-Biała, ul. Grunwaldzka
Zdjęcie latem 2013 r. zrobił i przysłał nam Sławomir Konkol. Dziękujemy!

 
 
 
 
 
współfinansowanie
Bazowa dokumentacja projektu została stworzona dzięki stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami w m.st. Warszawie (II półrocze 2010) przyznanemu Annie Brzezińskiej
partnerzy i patroni